פיטנגו השקעות בע”מ החלה בפעילותה בתחילת 1994, ומנהלת מגוון של תיקי השקעות, לפי מדיניות ההשקעות הנקבעת לפי בחירת כל לקוח עבור התיק שלו.

קיימים בניהולינו תיקי השקעות פרטיים ומוסדיים, החל מתיקים סולידיים לחלוטין, ועד תיקים עם אחזקה גבוהה במניות. כמו כן, פיטנגו הינה מנהלת השקעות חיצונית של שתי קרנות נאמנות. מנהל הקרנות: מיטב דש  קרנות נאמנות  בע”מ. (ראה להלן פרטי הקרנות).

לבית ההשקעות שלנו לקוחות ששמם ידוע במשק הישראלי, כולל לקוחות שהם בעצמם בעלי ידע  בשוק ההון.

מאז תחילת הפעילות שלנו, מספר גדול של לקוחות מתמידים איתנו לאורך כל השנים, תוצאה של טיב ניהול ההשקעות והשרות שלנו במצבי שוק משתנים.

מנהלי פיטנגו השקעות הם בעלי החברה:

יורם דוז’י, B.A בכלכלה ו-M.B.A במנהל עסקים, עם התמחות במימון וחשבונאות. מנהל תיקים  מאז שנת 1991. בתפקידו האחרון, לפני הצטרפותו לפיטנגו, ניהל את בית ההשקעות ספנות ניהול ניירות ערך – חברה לניהול תיקי השקעות מקבוצת בנק הספנות.

יאיר קרן, B.A בכלכלה ודיפלומה במנהל עסקים. מילא בתקופה של למעלה מ-20 שנים תפקידים שונים בניהול כספים בחברות מובילות במשק. מאז שנת 1994 מנהל תיקים עבור לקוחות פיטנגו.

זוהר רוזן, B.A במדע המדינה מאוניברסיטת תל – אביב. בוגר לימודי בנקאות השקעות במל”ן. מנהל תיקים ויועץ השקעות מאז שנת 1987.

משה דרנגר, בוגר לימודי חשבונאות ומימון ולימודי שוק ההון. מנהל תיקים מאז שנת 2007.

בשונה מהמקובל אצל מנהלי תיקים בענף, בבית ההשקעות הותיק שלנו, הפועל כבוטיק לניהול השקעות, בעלי החברה משמשים מנהלי תיקים בפועל של לקוחות פיטנגו.

בזכות הניסיון הרב והמוטיבציה הגבוהה שלנו, אנו מגיעים להישגים טובים בניהול ההשקעות הפיננסיות – לשביעות רצון לקוחותינו ולטובת המשך הצלחתה של פיטנגו.

פרטי הקרנות – בלינק הבא

 

הערות:

מובהר כי בהתאם להוראות הדין, פיטנגו רשאית ועשויה להעדיף לכלול בתיקי ההשקעות את קרנות הנאמנות בהן הינה מנהלת השקעות חיצונית.

פיטנגו מצהירה כי הינה בעלת רישיון לניהול תיקים ושיווק השקעות, כמשמעותם בחוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, שיווק השקעות וניהול תיקי השקעות, תשמ”ה-1995, וכי היא אינה רשאית לתת, אינה נותנת ולא תיתן ייעוץ השקעות מכל סוג שהוא.

האמור אינו מהווה תחליף לייעוץ השקעות בידי בעל רישיון עפ”י דין, המתחשב בצרכים ובנתונים של כל אדם, ואינו מהווה הצעה לרכישת יחידות בקרנות נאמנות, המתבצעת בכפוף לתשקיף הקרן ולדיווחים שבתוקף.

אין לראות באמור, התחייבות מנהל ההשקעות החיצוני להשגת תשואה כלשהיא.